سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
بازارچه یلدایی
#
 

شرایط استفاده

از اینکه «آنِکس» را برای تجربه کردن خدمات متفاوت و منحصر به فرد در حوزه پوشاک، کیف و کفش و زیورآلات انتخاب نموده اید خوشحالیم و به شما خوش آمد می گوییم. تمامی خدمات «آنِکس»، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

جهت استفاده بهینه از خدمات «آنِکس» قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی

 • ثبت نام کاربران به وب‏‌سایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «آنِکس» از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های «آنِکس» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه ‏ها و سرویس ‏های «آنِکس» تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‏کنید که استفاده ی مستمر شما از وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعهدات مشتری یا کاربر

 • مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «آنِکس» اقدام نماید.
 • مسئولیت آگاه‌سازی هر فردی که با اینترنت شما به «آنِکس» دسترسی دارد، نسبت به شرایط و ضوابط وب‌سایت برعهدهٔ شماست.
 • کاربر متعهد می شود که به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام می‌گذارد و از نوشتن مسائل سیاسی در بخش نظرات، خودداری می‌کند. در غیر این صورت، دسترسی‌ کاربر به امکانات سایت قطع می‌گردد.
 • وبسایت «آنِکس» ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، هم چون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
 • کاربر متعهد می گردد که از کلمات مناسب در ثبت‌نام، ایمیل زدن و ارسال نظرات استفاده کند. در صورت مشاهدهٔ کلمات نامناسب، «آنِکس» این اختیار را دارد که حساب کاربری و دسترسی‌ شما به امکانات وبسایت را قطع نماید.
 • «آنِکس» ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وبسایت ویرایش کند. هم چنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، «آنِکس» می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 • کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند، هم چنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
 • کاربر باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طور کامل حفاظت کند. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهدهٔ خود کاربر می باشد.
 • کاربر می‌پذیرید که در صورت افشای اطلاعات کاربری بر اثر قصور و یا ویروسی شدن رایانه‌‌ی شخصی اش، مسئولیتی متوجه «آنِکس» نیست.
 • وب‌سایت «آنِکس» الزامی به آگاه‌سازی شما از توقف محدود و نامحدود فعالیت خود به‌واسطهٔ تعمیرات و تغییرات ندارد.
 • کاربر متعهد می شود که در‌صورتی‌که برای معرفی «آنِکس» به دیگران، لینک وبسایت «آنِکس» را برای‌ آن‌ها می‌فرستد، به‌نحوی عمل می‌کند که آسیبی به اعتبار «آنِکس» نرسد و از اسم آن سوءاستفاده نشود.
 • کاربر نباید هیچ‌گونه استفادهٔ تجاری از «آنِکس» داشته باشد و یا به هر طریقی خود را وابسته به «آنِکس» معرفی کند، در غیر این صورت «آنِکس» کاربر را مورد پیگرد قانونی قرار می‌‌دهد.
 • کاربر باید راهنمای خرید را مطالعه می‌کند و از شرایط سفارش، تعویض، پس دادن و فرستادن اقلام آگاهی کامل کسب می‌کند. در صورت عدم آگاهی، مسئولیتی متوجه «آنِکس» نیست.
 • در «آنِکس» افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را دارا می باشند. «آنِکس» محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

          تبصره ۱- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (کاربر) بوده و «آنِکس» هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ارتباطات الکترونیک

 • هنگامی که شما از سرویس‏ ها و خدمات «آنِکس» استفاده می‏ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏ کنید و یا به «آنِکس» ایمیل می ‏زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می ‏شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ‏ها باشد، شما موافقت می‏ کنید که «آنِکس» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. هم چنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد «آنِکس» برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه «آنِکس» را در پروفایل خود لغو کنند.
 • توجه داشته باشید که ۲۰۰۰۰۴۶۸ تنها شماره ای است که «آنِکس» از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان «آنِکس»، با هر شماره دیگری تخلف وسوء استفاده از نام «آنِکس» است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@onexpro.com اطلاع دهید. همچنین ۲۰۰۰۰۴۶۸، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه «آنِکس» را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق این شماره وجود ندارد.کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
 • آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد.

محتوا

 • «آنِکس» نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است «آنِکس» تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط «آنِکس» دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
 • وب ‏‌سایت «آنِکس» هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و وبسایت «آنِکس» تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

حق نشر

 • تمامی اطلاعاتی که در وبسایت «آنِکس» ارائه می‌شود؛ شامل متن، عکس، طراحی، لوگو، ساختار، فایل‌های صوتی، آیکون دکمه، تصاویر، گرافیک، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «آنِکس» و مانند آن ها همگی جزو دارایی‌های این سایت و یا عرضه کنندگان آن ها به حساب می‌آیند لذا هرگونه استفاده از آن ها که بدون کسب مجوز کتبی از وبسایت «آنِکس» باشد پیگرد قانونی خواهد داشت. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط «آنِکس» و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار «آنِکس» است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
 • کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت «آنِکس» و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای «آنِکس» محفوظ است.


سیاست قیمت گذاری

 • سیاست قیمت‏ گذاری در «آنِکس» مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏ های ارائه شده برای کالاها در «آنِکس» قیمت ‏های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تأمین‏ کننده ی آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می ‏شوند.
 • «آنِکس» تضمین می کند که محصولاتی که در وب سایت به فروش می رسند، دقیقاً هم قیمت ارائه ی آن ها در فروشگاه می باشند. جهت سهولت خاطر مشتریان گرامی، در صفحه پروفایل هر تأمین کننده کالا، آدرس نمایندگی های ارائه دهنده ی محصولات آن بر روی نقشه مشخص شده است.
 • با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده ی سبد محصولات، «آنِکس» نمی تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‏ هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‏ گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، «آنِکس» موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی دقیقاً پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏ شود.
 • قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.
 • هزینه ‏های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع ‏رسانی می ‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نمایندگی

 • «آنِکس» در هیچ نقطه ‏ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‏ ها، تراکنش ‏های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می ‏شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی «آنِکس» اطلاع دهید.

 

KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.
logo-samandehi

آنِکس چیست؟
آنِکس فروشگاهی آنلاین در حوزه‌ی سبکِ زندگی و مد می‌باشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه‌ی پوشاک، اکسسوری و جواهرات، توسعه‌ی خود را بر وب سایت و پلتفرم اپلیکیشن‌های تلفن‌های همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضایی تختصصی و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازهای متنوع در این حوزه باشد و نیز رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.