سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
بازارچه یلدایی
#
 

«آنِکس» فروشگاهی آنلاین در حوزه‌ی سبکِ زندگی و مد می‌باشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه‌ی پوشاک، اکسسوری و جواهرات، توسعه‌ی خود را بر وب سایت و پلتفرم اپلیکیشن‌های تلفن‌های همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضایی تخصصی و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازهای متنوع در این حوزه باشد و نیز رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.

نسخه ی اولیه اپلیکیشن  iOS «آنِکس» در بهمن ماه ۱۳۹۴ بر روی اپ استور قرار گرفت که با گرد آوری دو گروه، ‌برترین طراحان لباس و زیورآلات ایرانی و نیز برترین برندهای ایرانی و خارجی در کشور، در ابتدا مرجعی از بهترین و با کیفیت ترین ارائه دهندگان کالا در زمینه پوشاک و زیورآلات بوده است و سپس در فاز جدید خود، در بهمن ماه ۱۳۹۵، فروش آنلاین این محصولات را از طریق وبسایت و نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن «آنِکس» به خدمات خود اضافه کرده است. تیم خلاق «آنِکس» مسیر طولانی تری را در طرح توسعه خود متصور است که گام به گام آن را سپری خواهد نمود.

 

کامنت خود را بگذارید
آرشیو
KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.
logo-samandehi

آنِکس چیست؟
آنِکس فروشگاهی آنلاین در حوزه‌ی سبکِ زندگی و مد می‌باشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه‌ی پوشاک، اکسسوری و جواهرات، توسعه‌ی خود را بر وب سایت و پلتفرم اپلیکیشن‌های تلفن‌های همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضایی تختصصی و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازهای متنوع در این حوزه باشد و نیز رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.