سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
 

مهشید تحصیلی متولد فصل بهار سال 1365 فارغ التحصیل دانشکده ی هنرهای زیبا از دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز، فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت جواهرات دست ساز با برند MT از سال 1390 در تهران شروع نمود. وی مدرک طراحی و ساخت جواهرات خود را از مجتمع فنی تهران اخذ نمود و با تکیه بر استعداد هنری و علاقه اش به هنر مدرن شخصاً به طراحی جواهرات و دست سازه های نقره ی خویش پرداخت. او با تلفیق هنر مدرن و هندسه با الهام گرفتن از اشکال هندسی فضای اطراف خود و با الهام از طبیعت توانست در دل مردم جای باز کند. تمام دست سازهای MT توسط این هنرمند طراحی گردیده اند و از جنس نقره می باشند.

KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.

آنِکس کسب و کار در حوزه سبک زندگ میباشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه پوشاک، اکسسور و جواهرات، توسعه خود را بر پلتفرم اپلیکیشن های تلفن ها همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضا اختصاص و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازها متنوع در این حوزه باشد و همچنین بتواند رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.

نوع کسب و کار آنِکس تعامل مستقیم با دو گروه از جامعه با ویژگ ها خاص خود می باشد. یک گروه که تامین کننده کالا و محصولات موجود در اپلیکیشن آنِکس میباشند که به آن ها فروشندگان گفته مشود و گروه دیگر استفاده کنندگان از این اپلیکیشن مباشند که به آن ها مردم یا کاربر اطلاق مشود. مردم همواره به دنبال رفع نیاز خود و طراحان پوشاک داخل و برندها به عنوان وارد کنندگان پوشاک با کیفیت همواره تامین کنندگان این نیاز میباشند. هدف آنِکس این است که با تبدیل شدن به معتبرترین مرجع در حوزه فشن و سبک زندگ، با ایده های نو و خلاقانه و همچنین بهره گیری از به روزترین ابزارها، امکان بررس و رفع این نیازها را تسهیل بخشیده و در کنار آن، مسائل جدید پیش بین نشده را رفع نماید.