سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
 

پريا اميرى متولد ١٣٦٤ فارغ التحصيل رشته ی مديريت بازرگانى، بعداز اتمام دوره ی طراحى لباس در مجتمع فنى تهران از سال ١٣٨٧ آغاز به كار كرده و پس از مدتى به دليل علاقه به اين رشته تصميم به ادامه ی تحصيل در دانشكده ی هنر تهران جنوب گرفته و كار را به صورت حرفه اى ادامه داد، وی تا به امروز به صورت مداوم در زمينه ی مد و پوشاك مشغول به كار بوده است. برند پريا كه به نام خود طراح ثبت شده، تاكيد بر طراحى به صورت مينيمال و مدرن دارد. استفاده از برش هاى ساده و اشكال هندسى متقارن و خطوط و تاكيد بر جزئيات كوچك، كاملا در طرح ها ديده مي شود. در طراحى لباس ها بيشتر از پارچه هاى ساده و بدون طرح استفاده می شود كه باعث بيشتر نشان دادن اين برش ها و جزئيات است.

KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.

آنِکس کسب و کار در حوزه سبک زندگ میباشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه پوشاک، اکسسور و جواهرات، توسعه خود را بر پلتفرم اپلیکیشن های تلفن ها همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضا اختصاص و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازها متنوع در این حوزه باشد و همچنین بتواند رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.

نوع کسب و کار آنِکس تعامل مستقیم با دو گروه از جامعه با ویژگ ها خاص خود می باشد. یک گروه که تامین کننده کالا و محصولات موجود در اپلیکیشن آنِکس میباشند که به آن ها فروشندگان گفته مشود و گروه دیگر استفاده کنندگان از این اپلیکیشن مباشند که به آن ها مردم یا کاربر اطلاق مشود. مردم همواره به دنبال رفع نیاز خود و طراحان پوشاک داخل و برندها به عنوان وارد کنندگان پوشاک با کیفیت همواره تامین کنندگان این نیاز میباشند. هدف آنِکس این است که با تبدیل شدن به معتبرترین مرجع در حوزه فشن و سبک زندگ، با ایده های نو و خلاقانه و همچنین بهره گیری از به روزترین ابزارها، امکان بررس و رفع این نیازها را تسهیل بخشیده و در کنار آن، مسائل جدید پیش بین نشده را رفع نماید.