سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
 

پريا ويژه متولد ١٣٧٠ در تهران، فارغ التحصيل طراحی صنعتی از دانشگاه هنر تهران، در دوران دانشجويی فعاليت خود را در زمينه ی طراحی كفش آغاز كرد و پروژه های دانشگاهی خود را با موضوع طراحی كفش های ايرانی به پايان رساند . او فعاليت جدی خود را در سال ١٣٩١ با برند ديگری به نام پاليك آغاز نمود كه بعد از ٢ سال آن را كامل نمود و به ژين ديزاين تغيير داد. ژين به معنای زندگی در زبان كردی می باشد. كفش های دست دوز ژين از موادى مرغوب و طبيعی می باشند. هدف اصلی از طراحی در ژين ترويج هنر ايرانی و بازنگری به هنرهای قديمی ايرانی می باشد كه در نقوش پارچه ها و رنگ ها كاملاً مشاهده می شود. استفاده از نقوش و موتيف های ايرانی كاملاً در تمامی طرح ها قابل مشاهده است و اين باعث شده كه ژين مورد توجه مخاطبين خاص خود قرار گرفته بگیرد. فلسفه ی شروع طراحی كفش با نقوش ايرانی از جايی شروع شد كه هنر اصيل ايراني در نگاه عام به شكلی اشباع شد و ياداوری آن در زندگی روزمره به حداقل رسيد. اين باعث شد كه روی ديگری از نقوش های قديمی به حالتی به روزتر به نمايش درآید و مورد پسند نسل جوان قرار گيرد.

KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.

آنِکس کسب و کار در حوزه سبک زندگ میباشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه پوشاک، اکسسور و جواهرات، توسعه خود را بر پلتفرم اپلیکیشن های تلفن ها همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضا اختصاص و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازها متنوع در این حوزه باشد و همچنین بتواند رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.

نوع کسب و کار آنِکس تعامل مستقیم با دو گروه از جامعه با ویژگ ها خاص خود می باشد. یک گروه که تامین کننده کالا و محصولات موجود در اپلیکیشن آنِکس میباشند که به آن ها فروشندگان گفته مشود و گروه دیگر استفاده کنندگان از این اپلیکیشن مباشند که به آن ها مردم یا کاربر اطلاق مشود. مردم همواره به دنبال رفع نیاز خود و طراحان پوشاک داخل و برندها به عنوان وارد کنندگان پوشاک با کیفیت همواره تامین کنندگان این نیاز میباشند. هدف آنِکس این است که با تبدیل شدن به معتبرترین مرجع در حوزه فشن و سبک زندگ، با ایده های نو و خلاقانه و همچنین بهره گیری از به روزترین ابزارها، امکان بررس و رفع این نیازها را تسهیل بخشیده و در کنار آن، مسائل جدید پیش بین نشده را رفع نماید.