سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
 

راشیسا برندی است که طرح های خاص را به بانوان خاص ارائه می دهد. سارا راشیقی فارغ التحصیل رشته ى معماری و آموزش دیده ى دوره های طراحی لباس، برند راشیسا را در سال ٢٠١٣ راه اندازی کرد. راشیسا بر آن است تا با بهره گیری از کیفیت و ویژگی های خاص کار خود، زیبایى های هنر ایرانی را به تصویر بکشد.

Rashisa_030 P
9،000 تومان
Rashisa_031 S
300،000 تومان
Rashisa_032 S
300،000 تومان
Rashisa_033 S
300،000 تومان
Rashisa_034 S
300،000 تومان
Rashisa_035 S
300،000 تومان
Rashisa_036 S
300،000 تومان
KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.

آنِکس کسب و کار در حوزه سبک زندگ میباشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه پوشاک، اکسسور و جواهرات، توسعه خود را بر پلتفرم اپلیکیشن های تلفن ها همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضا اختصاص و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازها متنوع در این حوزه باشد و همچنین بتواند رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.

نوع کسب و کار آنِکس تعامل مستقیم با دو گروه از جامعه با ویژگ ها خاص خود می باشد. یک گروه که تامین کننده کالا و محصولات موجود در اپلیکیشن آنِکس میباشند که به آن ها فروشندگان گفته مشود و گروه دیگر استفاده کنندگان از این اپلیکیشن مباشند که به آن ها مردم یا کاربر اطلاق مشود. مردم همواره به دنبال رفع نیاز خود و طراحان پوشاک داخل و برندها به عنوان وارد کنندگان پوشاک با کیفیت همواره تامین کنندگان این نیاز میباشند. هدف آنِکس این است که با تبدیل شدن به معتبرترین مرجع در حوزه فشن و سبک زندگ، با ایده های نو و خلاقانه و همچنین بهره گیری از به روزترین ابزارها، امکان بررس و رفع این نیازها را تسهیل بخشیده و در کنار آن، مسائل جدید پیش بین نشده را رفع نماید.