سـرخط‌آخریـن‌ها‌بـرای‌شمـا
 

امیر کفایتی متولد 1359 در تهران، کار طراحی جواهرات را از کودکی نزد والدینش آموخت. در 18 سالگی به تایلند رفت و در رشته ی طراحی جواهر در مدارس AIGS وGIA تحصیل کرد و با فناوری های پیشرفته ی طراحی و تولید جواهر به خوبی آشنا شد و توانست در 24 سالگی اولین کارخانه ی مدرن جواهر سازی –IranGold- را در ایران تاسیس کند. او سال 2008 در نمایشگاه بازل سوئیس موفق شد آثار خود را در کنار بزرگان طلا و جواهر اروپا به نمایش گذارد. کِفا تا 35 سالگی توانسته 3 برند و 2 واحد تولیدی داخلی و بین المللی را بنیان گذارد.وی این روزها تمرکزش بر برند One Diamond و سبک هنری مورد علاقه اش، مینیمال قرار دارد که با گرایش به ساده گرایی آثاری بدیع طراحی کرده است.

Geo-1d-1005 S
1،050،000 تومان
Geo-1d-1006 S
1،150،000 تومان
Geo-1d-1007 S
1،250،000 تومان
Geo-1d-1009 S
1،150،000 تومان
Geo-1d-1020 S
1،500،000 تومان
KEEP TRACK
محصول با خدمت مورد علاقه خود را تا وصول دنبال کنید.
KEEP IN TOUCH
درباره آخرین رخدادها مطلع بمانید.
BE ON EXPERIENCE
در دنیای مد کاوش کنید.

آنِکس کسب و کار در حوزه سبک زندگ میباشد که در گام اول خود با تمرکز بر حوزه پوشاک، اکسسور و جواهرات، توسعه خود را بر پلتفرم اپلیکیشن های تلفن ها همراه قرارداده است. با این عملکرد، آنِکس فضا اختصاص و متمرکز را در این حوزه ایجاد کرده است که هم بتواند پاسخگوی نیازها متنوع در این حوزه باشد و همچنین بتواند رضایت خیل مشتاقان به این حوزه را در یک مکان جامع و امن برآورده نماید.

نوع کسب و کار آنِکس تعامل مستقیم با دو گروه از جامعه با ویژگ ها خاص خود می باشد. یک گروه که تامین کننده کالا و محصولات موجود در اپلیکیشن آنِکس میباشند که به آن ها فروشندگان گفته مشود و گروه دیگر استفاده کنندگان از این اپلیکیشن مباشند که به آن ها مردم یا کاربر اطلاق مشود. مردم همواره به دنبال رفع نیاز خود و طراحان پوشاک داخل و برندها به عنوان وارد کنندگان پوشاک با کیفیت همواره تامین کنندگان این نیاز میباشند. هدف آنِکس این است که با تبدیل شدن به معتبرترین مرجع در حوزه فشن و سبک زندگ، با ایده های نو و خلاقانه و همچنین بهره گیری از به روزترین ابزارها، امکان بررس و رفع این نیازها را تسهیل بخشیده و در کنار آن، مسائل جدید پیش بین نشده را رفع نماید.